Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Ziyaretçi İstatistiği
Bugün Tekil : 59 Kişi
Toplam Tekil : 186.041 Kişi

  Fiyat Listesi

  Doviz Kurları
1 Dolar ( $ ) : 8,4412 TL
1 Euro ( € ) : 10,0166 TL
1 Pound ( £ ) : 11,7668 TL

 
  Satış Sözleşmesi

1.Satıcı Bilgileri:
Ünvanı: (Bundan sonra SATICI olarak adlandırılacaktır) SAMSUN NOBEL KİTAP BASIM YAYIM DAĞITIM Tic. Ltd. Şti.
Adresi: Ulugazi Mah. 19 Mayıs Bulv. 16/G İlkadım /Samsun
Telefon: 0362 435 08 03
E-posta adresi: info@samsuntipkitabevi.com
Web Sitesi Adresi: www.samsuntipkitabevi.com

2.Alıcı Bilgileri:
Adı / Soyadı / Ünvanı: (Bundan sonra ALICI olarak adlandırılacaktır)
Adresi: (ALICI'NIN ADRESİ)
Telefon: (ALICI'NIN TELEFONU)
E-posta adresi: (ALICI'NIN e-posta ADRESİ)

3.Sözleşmenin Konusu:
Bu sözleşme SATICI ile Müşteri (ALICI) arasında, internet üzerinden yapılan alışverişleri kapsar ve her iki taraf bu sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. Alıcı, satışa konu malların temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vs satışa konu mal ile ilgili tüm ön bilgiler ve cayma hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında malı sipariş verdiğini, işbu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

4.Siparişin alınması:
Müşteri tüm siparişlerini internet üzerinde yer alan ve yukarıda adresi belirtilen web sitesi üzerinden verecektir. Herhangi bir sebeple SATICI ile telefon ya da başka bir iletişim aracı ile bağlantıya geçilse bile siparişin internet üzerinden tamamlanması esastır. Sipariş esnasında girilen bilgiler SATICI tarafından kayıt altında tutulacak ve yapılan satışın faaliyetlerini olacaktır.

5.Sözleşme Tarihi:Müşterinin SATICI internet sitesi üzerinden siparişini tamamlaması ile başlar.

6.Malın Teslimi, Sözleşmenin ifa Yeri ve Teslim Şekli:
Mal, Alıcının teslimini talep etmiş olduğu adresine Satıcının seçmiş olduğu kargo şirketiyle teslim edilecektir. Ürünlerin sevkiyatı Türkiye Cumhuriyeti dâhilinde bilinen lojistik firmaları ile sağlanacaktır. Gerek görmesi durumunda SATICI ürün sevkiyatını kendi personeline yaptırabilir. Eksiksiz gerçekleştirildi ise ürünlerin eksiksiz teslim Sanal Market siparişlerinde ALICI kendisine teslim edilen ürünleri kontrol ederek teslim almak ve Teslimat alındığına dair sipariş faturasını imzalamak ile yükümlüdür. ALICI tarafından sipariş Faturası imzalanarak teslim alınan siparişleri SATICI eksiksiz teslim ettiğini kabul eder.

7.Teslimat Masrafları ve İfası:
Satıcı, web sitesinde, ilan ettiği rakamın üzerinde alışveriş yapanların teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse, teslimat masrafı Satıcıya aittir. Aksi takdirde 10. Madde de belirtilen Kargo bedeli alıcı tarafından karşılanacaktır. Teslimat; mal bedelinin Satıcının hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır. Satıcı, yasal süre olan 30 gün içerisinde ürünü ALICIYA teslimini sağlamak zorundadır. Bu süre içinde yazılı bildirimle ek 10 (on) günlük süre uzatım hakkını saklı tutar. (Uygulamada teslim süresi ortalama 3-4 iş günü olmaktadır. Ancak yasal süre olan 30 gün içerisinde teslimi taahhüt edilmektedir.) Sözleşme konusu malin teslimatı için işbu sözleşmenin bedelinin Alıcının tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. SATICI ürün kargo gönderilerini Anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile yapacaktır. Farklı kargo firmaları ile teslimat istenmesi halinde çıkacak olan kargo ücreti tamamen ALICIYA AİTTİR. Müşterinin bu yönde bir talebi olması halinde, bu talebini yazılı olarak SATICI'ya ulaştırması gerekir.

8.Ödeme İşlemleri:
Müşteri internet üzerinden siparişini tamamladığı zaman kendisine tercih etmesi için ödeme seçenekleri sunulacaktır. Müşteri bu seçeneklerden kendisine en uygun olanını seçecek ve işlemlerine bu şekilde devam edecektir. Siparişini verdikten sonra 24 saat içerisinde ödemesini göndermemiş olan Siparişler iptal edilir ve Satıcı malin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir. Banka Havalesi veya EFT yolu ile ödeme gönderen müşteriler mutlaka "Havale Bildirim Formu" nu doldurmak ve SATICI'ya İletmek zorundadırlar. SATICI ilerleyen zaman içerisinde ödeme seçeneklerini değiştirmeye, arttırmaya, azaltmaya ya da kaldırmaya yetkilidir. SATICI, Müşterinin ödeme amacı ile verdiği bilgileri korumakla yükümlüdür.

9.Satıcının Beyan ve Taahhütleri:
Satıcı, sözleşme konusu malı sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve garanti belgeleri ve kullanım ile teslim edilmesinden sorumludur Kılavuzları. Sözleşme konusu mal, Alıcıdan başka bir kişi / kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi / kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden Satıcı sorumlu tutulamaz. Haklı gerekçelerle satıcı, sözleşmedeki ifa süresi dolmadan ALICIYA eşit kalite ve fiyatta malı tedarik edebilir. Satıcı, sipariş konusu mal veya hizmetin yerine getirilmesinin imkânsızlaştığını ileri sürerek, sözleşme konusu yükümlülüklerini yerine getiremiyorsa, bu durumu, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan tüketiciye bildirir. Ödemiş olduğu bedel ve borç altına sokan tüm belgeleri 10 gün içinde tüketiciye iade eder. Garanti Belgesi ile Satılan mallardan, Arızalı veya bozuk olan Mallar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için 15 gün içinde Satıcıya gönderilebilir, 15 ürünlerde yetkili teknik servisler ile irtibata geçilmelidir günü geçen. Bu takdirde teslimat giderleri Alıcı tarafından karşılanacaktır. Satıcı bir neden göstermeksizin, ALICI'nın ödemiş olduğu sipariş tutarını aynı ödeme yolu ile iade ederek, siparişi iptal etme hakkında sahiptir.

10.Sözleşmeye Konu Mal / Hizmetin Özellikleri:
Sipariş edilen ürün / ürünler
Peşin Satış Tutarı
Ödeme Şekli
Satış Tutarı

11.Ödeme Planı:
Alıcının, kredi kartı ile ve taksitle alışveriş yapması durumunda siteden seçmiş olduğu taksit biçimi geçerlidir. Taksitlendirme işlemlerinde, Alıcı ile kart sahibi banka arasında imzalamış bulunan sözleşmenin ilgili hükümleri geçerlidir. Kredi kartı ödeme tarihi banka ile Alıcı arasındaki sözleşme hükümlerince belirlenir. Alıcı, ayrıca bankanın gönderdiği hesap özetinden taksit sayısını ve ödemelerini takip edebilir.

12.Cayma Hakkı:
Alıcı, sözleşme konusu malin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi / kuruluşa tesliminden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Ancak bu durumda iade edilecek ürünün hiçbir şekilde Kullanıcıya satışını engelleyecek durumların söz konusu olmaması gerekmektedir (ambalajı açılmamış, tahrip edilmemiş, kullanılmamış kutu, aksesuar vb belge etiket. Kaybedilmiş ve deforme edilmemiş vs. cayma hakkı nedeni ile iade edilen mal Teslimat bedeli Satıcı tarafından karşılanır. SATICI, cayma beyanının kendisine ulaşmasından sonra 10 (on), varsa kıymetli evrakı iade eder içinde mal bedelini gün. Malı 20 (yirmi) gün içinde iade alır.

13. Sipariş iptalleriniz için aynı gün içerisinde irtibat telefon numaramızda bize ulaşmanız gerekmektedir.

14.Cayma Hakkı Kullanılamayacak Mal / Hizmetler:
Niteliği itibariyle iade edilemeyecek Mallar, Alıcı'nın özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ve niteliği itibariyle iade edilemeyecek mallarda. Ayrıca, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Her türlü yazılım ve programlar, Blu-ray, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb) ve her türlü kozmetik ürünlerinde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Bu takdirde nakliye giderleri ALICIYA AİTTİR.

15.Temerrüt Hali ve Hukuki Sonuçları:
Alıcı, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerinde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır.

16.Yetkili Mahkeme:
İşbu sözleşmeden kaynaklanabilecek ihtilaflarda, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile Alıcının ve Satıcının Yerleşim yerlerindeki Tüketici Mahkemeleri tüketici mahkemesi bulunamayan yerlerde Asliye Hukuk Mahkemeleri yetkilidir.

17.Sözleşmenin Uygulanması:
Sözleşme, bir tarafın sözleşme hükümlerine uymaması, diğer tarafın sorumluluğunu ortadan kaldırmamaktadır her iki tarafı da bağlayan hükümler içermekte olup hükümleri.

18.Sözleşmenin Başlaması:
Bu sözleşme, Müşterinin SATICI internet sitesi üzerinden siparişini tamamlaması ile başlar. Müşteri tarafından ödeme işleminin henüz tamamlanmaması, sözleşme hükümlerini ortadan kaldırmaz.

19.Alıcı, 4.882 SK ile değişik 4.077 SK'un M. 9 / A, F.2 ve Mes. Söz. Yön. 5. ve 6. maddeleri gereğince Ön Bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder. 
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Üye Girişi

  Fırsat Ürünü
9754204098
Ağrının Sırları

Fiyatı : 21,00 TL

  Popüler Ürünler
Ross ve Wilson Sağlıkta ve Hastalıkta Anatomi ve Fizyoloji
Fiyatı : 120,00 TL
Ross ve Wilson Sağlıkta ve Hastalıkta Anatomi ve Fizyoloji
Neonatal Ekstravazasyon Rehberi
Fiyatı : 30,00 TL
Neonatal Ekstravazasyon Rehberi
Her Yönüyle Anatomi
Fiyatı : 165,00 TL
Her Yönüyle Anatomi
Marks' Tıbbi Biyokimyanın Esasları 2. BASKI
Fiyatı : 150,00 TL
Marks' Tıbbi Biyokimyanın Esasları 2. BASKI
Sağlık Bilimleri için Biyokimya
Fiyatı : 35,00 TL
Sağlık Bilimleri için Biyokimya
Türkiyede 112 İlk ve Acil Yardım Hizmetleri ve Afetlerdeki Rolü
Fiyatı : 5,00 TL
Türkiyede 112 İlk ve Acil Yardım Hizmetleri ve Afetlerdeki Rolü
TEKHARF 2017 Tıp Dünyasının Kronik Hastalıklara Yaklaşımına Öncülük
Fiyatı : 30,00 TL
TEKHARF 2017 Tıp Dünyasının Kronik Hastalıklara Yaklaşımına Öncülük
Tüm Vücut MR Görüntüleme
Fiyatı : 120,00 TL
Tüm Vücut MR Görüntüleme
Oxford Kardiyoloji El Kitabı
Fiyatı : 92,00 TL
Oxford Kardiyoloji El Kitabı
TIBBİ FİZYOLOJİ Klinik Tıbbın Temelleri 4.Baskı
Fiyatı : 265,00 TL
TIBBİ FİZYOLOJİ Klinik Tıbbın Temelleri 4.Baskı

Company : SAMSUN TIP KİTABEVİ
End Date : 21.7.2021
URL : https://www.samsuntipkitabevi.com/
Address : 19 MAyıs Bulvarı Ulugazi Mah. No:16 / G
Telephone : +90 362 435 08 03 CEP:0 532 694 53 49
Email Contact : info@samsuntipkitabevi.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza E-Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.